درباره ما

شرکت ایران رول با بیش از نیم قرن تجربه، یکی از پیشگامان صنعت در زمینه بسته ­بندی و چاپ می باشد. محصولات این شرکت شامل؛ انواع بسته بندی های منطبق، لفاف کره و فیلم، لفاف آب معدنی، ساشه های سس، فویل دخانیات و … در ایران است.

خطوط تولید شرکت ایران رول شامل دستگاه­ های مجهز به آخرین تکنولوژی روز دنیا (دستگاه چاپ 10 رنگ یوتکو 1، دستگاه پانچ و رمله 2 ، دستگاه اسایتینگ (دی اس ام) 3 و سایر ماشین آلات که همگی ساخت اروپا و از برندهای معروف و با فناوری پیشزفته می باشد و تسزیع در عملیات تولید و ارائه بهترین خدمات به مشتریان را فراهم کرده است . این شرکت به عنوان اولین و بزرگترین تأمین کننده لفاف کره در ایران و یکی از اصلی ترین تأمین کنندگان فویل آلومینیم، صنایع لبنی و لامینه های کاغذی مفتخر به همکاری با بزرگترین شرکت های فعال مرتبط با صنایع ذکر شده می باشد.

فن آوری پیشرفته با تخصص و تجربه 60 ساله در صنایع بسته بندی و چاپ این را شرکت را به اولین تولید کننده انحصاری لفاف کره و سایر محصولات تخصصی در بسته بندی صنایع غذایی مبدل کرده است.

در راستای حضور در عرصه های بین المللی و افزایش درصد صادرات شرکت ایران رول حضور نهایی در تأمین مواد بسته بندی صنایع غذایی و ارسال محصولات کشورهای منطقه نموده است. چشم انداز آتی این مجموعه تداوم گسترش حضور در عرصه های جهانی و منطقه ای می باشد و در این راستا از تمامی منابع و ظرفیت های منحصر بفرد استفاده خواهد شد.

دفتر: تهران، زعفرانیه، خیابان مقدس اردبیلی، مرکز خرید پالادیوم، طبقه 7 شمالی، واحد 709

تلفن: 22661515 021

 

کارخانه: قزوین، شهر صنعتی البرز، خیابان زکریای رازی، خیابان حکمت چهارم

تلفن: 32223500 028